Zeta, kuchyň a Máťa

Bohužel není čas se tu nějak rozepisovat, spěcháme na rodinnou oslavu všech těch našich březnových svátků a narozenin, tak jen další galerie. Zetě se líbí na chaloupce, Terce se líbí Zeta, Lůce se líbí kuchyň a Máťovi se líbí na nočníku. A mě se líbí, že se všem všechno líbí.

Jarní příroda (aneb Vítej, Zeto!)

Jelikož se nám s jarem urodilo nějak moc zajímavých fotek, vytvořil jsem po delší době fotoalbum. Najdete ho níže, přeji pěkné tetelení se nad krásami NAŠÍ, místy ještě spící, přírody. Pořád trochu váháme, zda Zetě Bonny říkat Zeta nebo Bonny. Nebo snad Zetabonny? Co vy na to?

[…]

Jarní novinky

Tak si zítra (ve středu) odpoledne jedeme pro Zetu. Poslední fotky štěňat z vrhu „Z“ jsou k vidění tady a tady. Pěkní medvídci. Už se moc těšíme.

[…]

Kamarádi

Uběhlo sotva pár dní a už se skamarádili. Mája na Káju nejdřív preventivně syčela a Kája obcházel a vyčkával. Není ani divu, že si Mája dávala pozor. Vemte si, že Mája se narodila v prosinci, do nejstudenější a nejtvrdší části roku, nikdy nebydlela někde v teple a neválela se na polštářích. Žila dosud jako venkovní […]

Podlahy a vůbec…

Pustil jsem se do zbytku podlah a snad se to rekonstrukční martýrium už konečně chýlí ke konci. Nakonec ještě koupit a složit kuchyňskou linku a Lucinka si může začít balit hadříky a kočky do krabic.

[…]

Fotky štěňat

Jen stručně: Fotky štěňat lze sledovat ZDE, nás se týká vrh Z.

Podlaha a karneval

Připravil jsem krátkou animaci vypovídající především o tom, jak mučím ženu a dítě prací, zatímco já si jen tak fotím.

[…]

Mája

Dnes, 1.3.2010, jsme si dojeli pro dalšího nového člena naší rodiny. Jmenuje se Mája, je to kočička narozená „někdy v prosinci“ (tedy stejně stará jako Kája)….

[…]