Koťata – 5 týdnů

Pěkně chlupatci rostou, blbnou a už dokonce i sežerou myš. Jeden černý mě dokoncel chtěl roztrhat, když jsem se k myši přiblížil. Náš plán nechat si jedno černé se ale bortí. Asi si necháme jedno černé a taky to bílé.

Pár fotek dětí a zvířat

Než bude zas všechno pasé, všechny pampelišky odkvetou a děti a zvířata zas povyrostou… tak tady pár aktuálních fotek

[…]

Jarní příroda (aneb Vítej, Zeto!)

Jelikož se nám s jarem urodilo nějak moc zajímavých fotek, vytvořil jsem po delší době fotoalbum. Najdete ho níže, přeji pěkné tetelení se nad krásami NAŠÍ, místy ještě spící, přírody. Pořád trochu váháme, zda Zetě Bonny říkat Zeta nebo Bonny. Nebo snad Zetabonny? Co vy na to?

[…]

Kamarádi

Uběhlo sotva pár dní a už se skamarádili. Mája na Káju nejdřív preventivně syčela a Kája obcházel a vyčkával. Není ani divu, že si Mája dávala pozor. Vemte si, že Mája se narodila v prosinci, do nejstudenější a nejtvrdší části roku, nikdy nebydlela někde v teple a neválela se na polštářích. Žila dosud jako venkovní […]

Mája

Dnes, 1.3.2010, jsme si dojeli pro dalšího nového člena naší rodiny. Jmenuje se Mája, je to kočička narozená „někdy v prosinci“ (tedy stejně stará jako Kája)….

[…]

Fotky štěněte a další náplasti

Tak dorazily další fotečky Zety a jejích sourozenců. Je jich tedy jako máku… a taky máme nového kocourka, jmenuje se Kája

[…]